BESPORTBLE Yüksek Hassas Kombinasyon Duman ve Karbon Monoksit Dedektörü LCD Ekranlı Pil Kumandalı Duman Riasztó Dedektörü Bataryasız (Beyaz)
Legutóbbi

BESPORTBLE Yüksek Hassas Kombinasyon Duman ve Karbon Monoksit Dedektörü LCD Ekranlı Pil Kumandalı Duman Riasztó Dedektörü Bataryasız

HUF 3712.50

A Това elérhető

Seyahat rÃmorku, tekne, ev, garaj, banyo, mutfak alanı, az epk-k, depo, vb.LCD Ekran Konsantrasyonu PPM, GüvenliÄŸinizi korumak için gerçek zamanlı izleme.Duman ve algılama teknolojileri, gerçek yangınları daha hızlı tespit etmek ve piÅŸirme ile ilgili sıkıntı alarmlarını azaltmak için birlikte çalıÅŸır.Hayat tasarrufu saÄŸlayan güvenliÄŸi için riasztó modundayken yüksek sesle 85 desibel alarmı. Ãœnitenin düzgün çalıÅŸtıÄŸını gÃstermek için yeÅŸil LED a 40 saniyede bir yanıp sÃner.açıklama Profesyonel, ancak uygun fiyatlı bir duman ve karbon monoksit dedektÃrü mi arıyorsunuz?Aynı birden fazla iÅŸ yapabilen saÄŸlam, güvenilir bir aracı mı arıyorsunuz?EÄŸer evet ise, daha fazla bak!Profesyonel duman ve karbon monoksit dedektÃrümüz méret ihtiyaç duymalıdır.Sizin içaz en iyi senor§imlerden biridir. Ãzellikleri - Beyaz ' ren. - Malzeme : Plastik. - Boyut : 11. 5 x 11. 5 x 3. 7 cm-es. - Batarya : 3 x 1. 5 V pilleri ( dahil deÄŸildir ). - Riasztás sesi : 85d B. - 50 PPM : Riasztó 60 - 90 dakika - 100 PPM : Riasztó 10 - 40 dakika - 300ppm : Riasztás 3 dakika - Riasztó standardı : EN50291. - Ãalışma voltajı : 9 V. - Ãalışma akımı :

Az alapvető tulajdonságok

A termék kiegészítései