A+ Egészségügyi Cetirizin Hcl 10 Mg Folyékony Gél, Antihisztamin 24 Órában, Allergia Enyhítésére, 65 Szám
Legutóbbi

A+ Egészségügyi Cetirizin Hcl 10 Mg Folyékony Gél, Antihisztamin 24 Órában, Allergia Enyhítésére, 65 Szám

HUF 658.80

A Това elérhető

Tartalmaz hatóanyaga 10 mg Cetirizin (receptre kapható antihisztamin a beltéri allergia)—hasonlítsa össze, hogy az aktív összetevő a Zyrtec.Ad 24 óra mentességet a tünetek a gyakori beltéri allergia olyan, mint a tüsszögés, orrfolyás, viszkető, könnyező szem, valamint a viszkető torkát, vagy az orr.Gélkapszula vagy folyadékkal töltött kapszulát, amely könnyebb, hogy az emberek, akik nyelési nehézség, az A+ - Egészségügyi Cetirizin HCl Gélkapszula eredeti receptre kapható.Büszkén készült az USA-ban a hozzávalókat átmeneti mentességet közös allergiás tünetek egy nagy érték; Tartalmaz 65 gélkapszula.Hogy szenved beltéri vagy kültéri allergia, lehet enyhíteni a tüneteket, éjjel-nappal, nem számít, hová megy A+ Egészségügyi Cetirizin HCl 10 Mg Gélkapszula.Az Egy+ Egészségügyi Cetirizin HCl Gélkapszula célja, hogy minden nap mentességet a tünetek a gyakori beltéri allergia olyan, mint a tüsszögés, orrfolyás, viszkető, könnyező szem, valamint viszketés a torkát, vagy az orr.Expozíció, hogy egy allergén, mint a parlagfű, poratka, pollen, csótányok, pet szőr, illetve a penész kiválthatja egy immunválasz, amelyek zavarhatják a felső légúti rendszer.A cetirizin egy antihisztamin enyhítésére használják közös allergiás tünetek.Úgy működik, hogy gátolja a hisztamin, hogy a test teszi az allergiás reakció során, így a funkció újra.A nem-álmos formula tartalmaz nulla alvás aids.Olvassa el a teljes csomag használat előtt.Folyadékkal töltött kapszulát lenyelni, valamint ingyenes, kukorica, laktóz, a cukrot.Hogy szenved beltéri vagy kültéri allergia, lehet enyhíteni a tüneteket, a basic care kell Egy+ Egészségügyi Cetirizin HCl (hidroklorid) Gélkapszula.Büszkén az USA-ban készült, EGY+ Egészségügyi Cetirizin HCl Gélkapszula tartalmazza a hatóanyaga 10 mg Cetirizin, amely összehasonlítja, hogy az aktív összetevő a Zyrtec.Tartalmaz 65 gélkapszula.

Az alapvető tulajdonságok

A termék kiegészítései